Ce poate fi?

Afectiuni minore ale pielii

Postata de Utilizator11712139859 cu o luna in urma.

In locul fundului mia esit o buba de parca e un os sau e ca o coptura nu pot merge bine la baie si ma supara tare

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum o luna

Buna ziua,

Simptomele pe care le-ati descris pot indica variate probleme de sanatate precum fisuri anale, hemoroizi sau chiar si alte afectiuni mai grave. Este foarte important sa nu ignorati aceste simptome.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: www.clickmed.ro/medic/proctologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/fisurile-anale-cauze-simptome-tratament_17311
sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizi-sau-fisuri-anale_10567

Va dorim multa sanatate!