Sfarcuri umflate8?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11545516306 cu 5 ani in urma.

Salut, sunt baiat am 14 ani si am sfarcurile umflate.Anul asta mi s-a format piatra sub sfarc iar la frig se fac normale cum ar trebuii sa fie.Va rog ajutati-ma si cand ma dezbrac mi-e rusine!

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

La varsta dumneavoastra aceste manifestari pot fi normale. Dar ca sa va asigurati ca este asa si nu altceva, va recomand sa faceti un control la medicul de famile , care daca va considera necesar , o sa va trimita sa mai faceti ceva investigatii.

dr Petre Muresan
Medic primar MG/MF
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )