Sani nedurerosi de doua luni?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11561948270 cu 4 ani in urma.

Buna, de doua luni nu mai am Nici un sintom la sâni înainte de menstruație. Precizez nu am contacte de vreo 4 luni. De câteva zile simt un nodul la sânul drept in partea de jos gen spre celălalt, este destul de mare sa zic puțin mai mic decât o măslină, la sânul celălalt simt in aceeași loc ceva dar mult mai mic, la sânul drept chiar mi se pare ca și creste. Nu ma doare, simt un disconfort psihic cred atunci când pun mâna dar de durut nu doare. Aveam o menstruație de 28/29 dintotdeauna acum este 33/34 de zile, nu înțeleg de ce schimbările astea, am 27 de ani, ma sperie f tare gândul ca ar putea fi altceva la mijloc, nu știu dacă are legătura dar de vreo 3 luni mi-a mai ieșit un “nodul” la încheietura mâinii, am tot citit pe net ca ar fi un chist. Ma puteți ajuta cu o părere? La medic pot sa ajung doar peste o luna . Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/formatiuni-mamare_1028