noduli

Afectiuni ale sanilor

Postata de Valentina14114572 cu 14 ani in urma.

acum o saptamana mi-au iesit niste noduli la axila sunt foarte durerosi si sau inrosit...incepe sa apara si la cealalta axila...acum 1 an mi-au gasit noduli si la sani si un execs de fuliculina dar am facut tratament si mi-au trecut in perioada aia mai imi ieseau si la axila...dar nu stiu de ce??? pe sistem nervos?stres?sau este de vina relatia mea sexuala ca nu ajung mereu la orgasm?

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

Cred ca este vorba tot de o foliculita.
Daca e vorba de noduli acestia apar de cele mai multe ori din cauza dereglarilor menstruale.