MMa dor sanii?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11555067036 cu 5 ani in urma.

Buna ziua... Am nevoie de ajutor . Pe data de 16 si 17 martie am întreținut relații sexuale neprotejata. In data de 20 martie mi-a venit menstruatia iar după o săptămână au inceput durerile de sani. De atunci sunt 2 saptamani Si ma dor foarte tare mai ales sfarcurile. Test de sarcina am făcut săptămâna trecută si a ieșit negativ. Ce ar putea fi. Săptămâna viitoare ar trebui să imi vina menstruatia. Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360