formatiune mamara san stang

Afectiuni ale sanilor

Postata de maria34184154 cu 14 ani in urma.

buna ziua.Ma numesc mache giorgiana si am 39 de ani. am depistat o formatiune mamara la sanul stang(sub san)dureroasa. sunt in perioada premenstruala si doresc sa aflu sfatul dvs. in acest sens.
va multumesc.

Raspunsuri (4)

yildiz

acum 14 ani

verifica formatiunea si in prima zi dupa perioada menstruala, daca ink o mai simti atunci ar fi indicat sa mergi la un eco; cel putin eu asa am facut! succes

delia

acum 14 ani

Este bine sa astepti pana dupa menstruatie, inainte si pe parcursul acesteia mai apar unele dereglari. Dar nu trebuie sa neglijezi nu poti sti despre ce e vorba pana nu faci un control amanuntit

angela

acum 14 ani

am folosit timp de doua luni contraceptivul yasmin dupa intrerupere au inceput sa ma doara ambii sani si mina stinga de la cot in jos ce imi puteti spune despre aceasta va multumesc

Cami

acum un an

Ce ai aflat eu am 38 și sunt în aceeași situație Sănătate