Durere interioara la apasarea mamelonului la barbat

Afectiuni ale sanilor

Postata de mircea738 cu 8 ani in urma.

Buna ziua,

Sunt barbat de 35 ani si de o saptamana mi-a aparut o durere interioara la apasarea usoara a mamelonului stang. Durerea este sub forma unor intepaturi. Nu stiu de unde am acea durere si ce am de ma doare in interior la apasarea mamelonului stang. La mamelonul drept nu am nimic adica nu ma doare. Poate imi puteti spune ce pot sa am de ma doare. Si as mai vrea sa-mi spuneti la ce medic sa ma duc. Eu cred ca ar trebui sa ma duc la un medic endocrinolog pentru ca e posibil sa fie afectata glanda mamara sau un medic de medicina interna pentru ca nu stiu ce am.

Raspunsuri (3)

Raul

acum 7 ani

Buna,
Ai rezolvat problema legate de durerea sanului stang?
Aceeasi problema o am si eu si mi-e teama sa nu fie nodul canceros.
La ce medici ai fost?

Utilizator21584295341

acum 4 ani

am 52 de ani si am manelonul stang mai unflat di dureros cateodata la fel cand e foarte frig si atingi mamelonul,,,cam asa ceva....cateodata il simt dureros la atingere sau imbracaminte cateodata nu dar parca e tot mai inflamat ca si dreptul...astept un raspuns multumesc

Ilie

acum 2 ani

Buna dimineața a-și vrea sa m-a ajutați cu răspunsul dumneavoastră ce tratament ar trebui sa fac