Durare de sani si o iritatie in.jurul memalonului?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11540015195 cu 5 ani in urma.

Buna ziua de cateva luni am o mancarime in jurul mamelonului in ultimul.timp macarimile sunt e dese .sa format o iritatie si a devenit maro plus ca de cateva zile ma.dor sânii groaznic nici sutien nu pot purta si sânul stang e foarte cald la atingere... tin sa mentionez ca si-au mărit volumul si pe. Partea sanului stang simt cv rigid fata de cel drept..... mie si frig e sa merg la.control... normal menstruatia ar trebuie pe 1 noiembrie sa o am ....

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360