De ce imi curg sanii desi nu sunt insarcinata?

Afectiuni ale sanilor

Postata de AndreeaGrv cu 3 ani in urma.

Buna. Am 27 de ani, iau anticonceptionale regulat, alte probleme de sanatate nu am. De aproximativ 6 luni imi curg sanii. Mai ales daca ii masez, curge o substanta laptoasa dar si incolora, pe canale separate. Zilnic se intampla acest lucru. Daca nu ii masez o zi, deja in a doua ma dor si ma mananca pielea de pe san. Sfarcurile sunt intarite mereu. Ce imi recimandati, mai ales ca in aceasta perioada nu am cum sa ajung la un control in spital. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Utilizator11592288264

acum 3 ani

Buna ziua același lucru îl am si eu si nu stiu ce pot sa fac sa nu ma mai doar a pieptul asta tare