Ce infectie poate fi la San ?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11536349728 cu 5 ani in urma.

Buna ziua. Poate cineva sa-mi raspunda din ce cauza nu mi se inchide o plaga mica din cauza unui abces care a supurat un fel de puroi verzui pe san lateral, din ce unguente am pus eu nu vad nici un rezultat parca plaga se tot mareste, stie cineva ce poate fi si din ce cauza a apart? Mentionrz ca sistemul meu imunitar e foarte slabit din cauza tratamentului pe care al fac cu cosentyx si metrotrexat pentru artropatie psoriazica.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Va recomandam sa apelati numarul de urgenta 112 sau sa consultati un medic cat mai curand posibil.

Utilizator11536349728

acum 5 ani

Acum ma duc la medic multumesc.