cce am la san?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11535094834 cu 5 ani in urma.

imi curge ceva din sani ceva alb ..ce poate fii ? nu cred ca sunt însărcinată am avut ciclu menstrual pana acum două zile sunt foarte stresata spre sa nu fie sarcina de 3 saptamani de cand am avut contactul sexual doar cu stresul asta stau

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/ce-trebuie-sa-stim-despre-scurgerile-mamelonarei_16976