buna seara

Afectiuni ale sanilor

Postata de yasminutza cu 14 ani in urma.

buna seara ....as avea si eu o problema...as vrea sami maresc sani dar nu prin implant de silicone.....ce as putea sa fac??? astept u raspuns

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

Nu prea exista alta metoda, extractul de marar sau alte povesti pe care le-ai auzit sunt doar de moment.
Poti incerca exercitii pt sani dar acestea doar vor intari muschiul nu vor mari si sanii