Buna seara ,stie cineva la care clinica mai ieftina ma pot adresa pentru un control senologic?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator21545073853 cu 5 ani in urma.

Am fost diagnosticata in urma cu 2 ani cu o problema la sanul stang in Italia unde am lucrat mult timp.Acum m-am retras acasa si as dori sa ma inscriu la o clinica unde sa pot face controale periodic la 6 luniVa multumesc !

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Dar nu spuneti in ce oras locuiti, ca sa vi se poata da un raspuns

dr Petre Muresan
Medic primar MG/MF
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie si Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )