Bună seara, prietenei mele îi apăruse o buba roșie pe sân și a spart-o, ce poate fii buba respectiva, de la ce se face ?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11566521210 cu 4 ani in urma.

Nu era galbenă înainte, era roșie.

Raspunsuri (2)

Utilizator11566521210

acum 4 ani

A spart buba de pe sân și i-a curs sange, de la ce se face?

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/simptome-ale-afectiunilor-mamare_814