Am problema san?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Am o problema la san cu 9 luni in urma.

Sunt pe menstruatie dar inainte cu 2 zile imi curge un lichid alb ca laptele sau voastră am facut 4 teste si acum sunt pe menstruatie dar tot curge pot sa stiu ce e sau sunt însărcinată va rog sa imi ziceți si mie vi sa mai intamplat ?mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 9 luni

Buna ziua,

Este important sa acordati atentie semnelor si simptomelor care va deranjeaza si sa cereti sfat medical profesional pentru a obtine o evaluare adecvata.
Un medic ginecolog va poate oferi cea mai buna evaluare si sfaturi pe baza informatiilor complete despre istoricul medical, simptomele actuale si un examen fizic.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/secretii-ale-sanului-galactoreea-si-prolactinomul_886
sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/afectiuni-ale-sanului-probleme-ale-mameloanelor_8713