Afectiune grava la san?

Afectiuni ale sanilor Tulburari de asimetrie de san Mastoza fibrochistica Suprimarea lactatiei Reflexul de ejectie a laptelui Durere la nivelul sanilor postpartum
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21540833755 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am 22 de ani iar la sanul drept,pe sfarc am de foarte mult timp,chiar de cand am inceput sa ma dezvolt o "iesire" ca un fel de alunita lunguiata din carne,insa am observat ca varful acesteia s-a inchis la culoare si e putin dureroasa la atingere, ce poate sa fie?

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/simptome-ale-afectiunilor-mamare_814

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Problema dumneavoastra nu trebuie neglijata. Trebuie facute investigatii. Incepeti cu o ecografie de san si apoi vi se va spune ce aveti de facut mai departe.

dr Petre Muresan
Medic primar Medicina Generala-Medicina de Familie
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie ,Reflexoterapie ,
Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )