Buna am o intrebare ?

ADHD

Postata de Alex cu un an in urma.

De vreo 5/6ani am o mare problema ori am inebunit ori nu stiu mise pare ca imi fug ochi la ori ce si nu pot sa ma abtin gen la o sticla de apa tot acolo ma gandesc si nu pot sami iau gandu gen la ce ma uit dupa nu ma pot abtine sa nu ma gandesc si am o frica ca lume isi da seama un sfat.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sanatatea-ochilor/simptome-care-necesita-consult-oftalmologic_11531