Bube Mari Si Mici Pe Fund Pe Piept Si Pe Burta, CâTeva Si In Zona Pelvisului?

Acnee Afectiunile pielii la copii Afectiuni minore ale pielii Alergii Dereglare hormonala de crestere la copii si adolescenti Dermatita
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11570744606 cu 4 ani in urma.

Sunt ca si coșurile parca, dar nu chiar se înmulțesc și daca dau cu spirt sau o crema cum ar fi acneout coșurile sau bunele astea nu dispar
Sunt pronunțate rosiatice si dupa sport sau duș par si mai pronunțate si atunci par si umflate
Am început să am mancarimi, ca la o iritatie
Va rog frumos sa ma ajutati, am ajuns sa nu mai pot să mă schimb in vestiar la sala de rusine..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Dermatita/dermatita-alergica-de-contact_9834