Unflatura deasupra nasului?

Accident vascular cerebral Alergii Anxietate si stres

Postata de Utilizator11566290421 cu 4 ani in urma.

Buna ziua,
De două zile mi-a apărut o umflatura intre sprincene și am umflați și ochii la fel și partea superioara a nasului. Când suflu nasul observ că am și pierderi de sânge. De fiecare dată când îmi ating nasul mă doare foarte tare. Trebuie sa văd un omedic ORL sau sa mai aștept fiind o simpla răceală?
Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.

Va puteti programa simplu si rapid cu ajutorul aplicatiei www.clickmed.ro la unul dintre cei 3.000 de medici inscrisi in aplicatie.