Despre hemoroizi?

Acanthosis nigricans

Postata de MembruMobileApp1507920650 cu 6 ani in urma.

Acum două zile după ce m-am spălat am sesizat un bob de porumb exact langa anus,nu mă doare și nu sângerez,poate fi hemoroizi?Am luat o crema și ibuprofen.va rog sa mi spuneți dacă este hemoroid

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/simptomele-hemoroizilor_10504