Cum pot scăpa de gaura din nas de la cristal met?

Abuz de stupefiante

Postata de Robert cu 10 luni in urma.

Buna am o problemă am o gaură mica in nas de la cristal met ce pot sa fac in privința asta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 10 luni

Buna ziua,

Pentru a remedia o gaura mica in nas cauzata de un cristal met, trebuie sa consultati un medic specialist, de preferat un chirurg plastician sau un medic ORL. Daca gaura este suficient de mica, aceasta poate fi remediata prin proceduri de reconstructie benzitionala cu propriul tesut al pacientului sau prin proceduri cu laser. In functie de severitatea problemei, este posibil sa aveti nevoie de o interventie chirurgicala mai complexa.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/orl