test de sarcina negativ

Abdomenul acut

Postata de Cirtoc irina vali cu 11 luni in urma.

Bună ziua am făcut test de sarcina și mia iesit negativ și trb sa îmi vina menstruația pe 4

Raspunsuri (2)

Dr. Irina Dragoi

acum 11 luni

Buna ziua. Uneori se mai intampla sa intarzie cateva zile fara sa fie vreo problema. Mai repetati testul peste cateva zile. Daca nici pana atunci nu iese pozitiv sau nu va vine menstruatia, adresati-va medicului ginecolog pentru a investiga cauza.
Sanatate!

Cirtoc irina vali

acum 11 luni

Dar am secretie alba este normal