Durere abdominala după abdomene?

Abdomenul acut

Postata de MembruMobileApp1520803905 cu 6 ani in urma.

Salut am o problema am făcut vreo 10-15 abdomene după care am simțit in partea dreaptă o tăietură se întâmpla când fac abdomene. După 30 de secunde mia trecut dar continua daca mai incec sa fac alte abdomene. Vreo iede ce s-a întâmplat?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/cauze-si-tratament-in-durerea-abdominala_16408