De ce mi se zbate partea stanga sub inima inclusiv stomacul? ?

Abdomenul acut Anafilaxie Boli respiratorii

Postata de Utilizator11586191756 cu 4 ani in urma.

Bună seara! De o săptămână mi se zbate partea stanga sub sân si stomacul. Simt ca nu pot respira bine, sunt balonata, disconfort, stări de fluturi in stomac. Mentionez ca totul a început cu respiratia, respiram foarte greu iar dupa ceteva zile am mers la doctorul de familie care mi-a spus ca am facut o alergie la clor. Ulterior au aparut si aceste zvâcniri si stări foarte incomode.... Cat timp am activitate si imi tin mintea ocupata nu dau importanta, dar daca stau 5 minute fara sa fac nimic imediat sesizez. Ma gandesc ca poate fi si de la panică in aceasta perioada... Data fiind situația in momentul de față nu ma pot prezenta la niciun spital pentru investigații medicale amănunțite și nu stiu nici daca e ok sa mai stau așa...

Raspunsuri (2)

Utilizator11644218698

acum 2 ani

Bună! Ai aflat ce ti se întâmplă? Din decembrie si eu am același simptome și nu știu cum sa scap de ele. E un chin. Daca am mintea ocupata nu le simt, daca stau si ma uit sau pun mana imediat le simt.

Utilizator11644218698

acum 2 ani

Bună! Ai aflat ce ti se întâmplă? Din decembrie si eu am același simptome și nu știu cum sa scap de ele. E un chin. Daca am mintea ocupata nu le simt, daca stau si ma uit sau pun mana imediat le simt.