Ce sa fac?

Abdomenul acut

Postata de Alexandra cu un an in urma.

Bună seara de doua zile ma doare rău stomacul în capul pieptului.eu folosesc tador și doreta pentru spondilita anchilozanta. De la ce pot sa am durerea asta ? Simt o greutate în stomac de durere

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855