Ce as putea avea ?

Abdomenul acut

Postata de Utilizator11631960076 cu 2 ani in urma.

In urma cu aproximativ 2 săptămâni am început sa simt un disconfort, jumătate de abdomen și soldul stâng ulterior acest sa transformat intr-o amorțeala dacă pot compara, simt ca am o greutate pe aceea parte, aceasta amorțeala o simt și la expirație și la inspirație și la mers și când stau iar uneori simt ca nu mai am aer, aceasta amorțeala a început și pe piciorul stâng de câteva zile.

Raspunsuri (1)

Utilizator21632156426

acum 2 ani

Cred ca trebuie sa mergeti neaparat la medicul de familie care va sti unde sa va indrume pe baza datelor dv medicale.

Sunt simptome care pot indica diverse afectiuni .
Pentru a stabili despre ce este vorba sunt necesare analize strumentale si de laborator.
Bafta multa.